Pokojowa w Małopolskim Domu Pomocy Społecznej „Na Farmie Życia” w Więckowicach k. Krakowa

Małopolski Dom Pomocy Społecznej „Na Farmie Życia” prowadzony przez Fundację Wspólnota Nadziei w Więckowicach koło Krakowa poszukuje osób do pracy na stałe w pełnym lub częściowym wymiarze czasu pracy na stanowisko Pokojowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie w należytej czystości wyznaczonych pomieszczeń i ich powierzchni na terenie Małopolskiego Domu Pomocy Społecznej,
  • przestrzeganie zasad BHP i przeciwpożarowych.

OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb – możliwość pracy w godzinach porannych, popołudniowych, wieczorami lub w weekendy,
  • wynagrodzenie
  • posiłek w czasie pracy.

WYMAGANIA:

  • dokładność, sumienność,
  • uczciwość, odpowiedzialność,
  • chęć do pracy,
  • w przypadków osób o innej narodowości niż polska – znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres:
Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, ul. Ogrodowa 17, 32-082 Bolechowice
lub mailowo na adres mdps@farma.org.pl do dnia 10.01.2021 r. Planowane zatrudnienie od dnia 01.02.2021 r.Dodatkowych informacji udziela Kierownik Małopolskiego Domu Pomocy Społecznej „Na Farmie Życia” Piotr Bochonko w godz. 8.00-15.00 (od poniedziałku do piątku ) tel. 728-372-214
W zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.